| pinkk55 a întrebat:

Imi puteti spune daca stiti ceva despre tratamentul antiacnee cu mibazon si tinctura de propolis? Daca ati incercat sau daca ati auzit macar ceva? Am mai postat cateva intrebari legate de acnee si am primit raspunsrui insa nu au avut efect tratamentele.Acum am auzit de mibazon si tinctura de propolis si as vrea sa stiu daca are efect pentru ca m-am saturat de aceste cosuri, pete care nu mai trec si de toate tratamentele inutile pe care le-am folosit. Vreau si eu o fata curata! Sunt disperata vreau sa scap odata de aceasta problema!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnnielaIoana a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa consulti un dermatolog, doar el iti poate recomanda un produs bun in fuctie de gravitatea problemei tale. Un tratament contra acneei dureaza cateva luni, nu te descuraja daca nu isi face efectul imediat.Aici gasesti pareri despre mibazon, dar iti repet cel mai bine e sa mergi la medic.http://pasagera.ro/despre-mibazon.html

| sexybaybe a răspuns:

Si eu sunt complet de acord cu AnnielaIoana