| zuzi a întrebat:

Imi puteti spune un urolog bun din Bucuresti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Dr. Streza Bogdan Silviu, medic urolog, sef sectie urologie Spitalul CF 2. Profesionist si doctor de suflet.

| 334499 a răspuns:

Nicolae Calomfirescu de la Uroandromed (pe la Iancului: Sos. Mihai Bravu nr. 134, bl. D21, sc. A, ap. 1, sector 2, Tel/Fax 252. 65. 53)

| lifeistough a răspuns:

Doctorul Naum Ciomu!

| Fabrizia a răspuns:

Eu l-am descoperit recent pe Dr. Radu Constantiniu, de la Centrul Medical Focus. Imi place ca este atent in timpul consultatiei, si tratamentul a dat roade. Este in fiecare luni si joi la cabinet, dar pentru programari poti suna la nr. de tel. 031 711 15 15.

| VirginiaL a răspuns:

Recomand cu caldura Dr. Bogdan STREZA de la spitalul CFR2 Bucuresti.

este doctor Chirurg urolog, sef sectie Urologie

| Victor_Baicu_1989 a răspuns:

Intr-adevar, Viorel, pe dl dr Bogdan Streza il putem gasi la Family Clinic acum. Mai nou, din februarie 2013, aceasta clinica este in colaborare cu CASMB-ul. Tot ce trebuie sa facem este sa ne prezentam cu trimitere de la medicul de familie.

| Voican_Viorel_1977 a răspuns:

Unul dintre cei mai buni medici urologi din tara, care profeseaza in Bucuresti este Bogdan Streza. Din 2013 ofera consultatii si la FamilyClinic din Pipera, vis-a-vis de Jolie Ville mall. O clinica care se ghideaza dupa standarde occidentale. Slava domnului.