| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp ajunge un colet de la brasov la slatina olt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Depinde cum si prin cine il trimiti si cel mai bine intreaba la un oficiu postal de ce modalitati de expediere ai, cate zile dureaza si ce mai doresti sa stii. Eu am folostit serviciul de expediere DHL, care ajunge repede si sigur la adresant acasa, dar are inconvenientul ca este f. scump, dar te asigur, ca merita. Lucien.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aproximativ 3 zile.

| georgiana a răspuns:

Pai ai optiunea sa il trimiti mai repede.platesti o taxa in plus.

| •• a răspuns:

In 3-4 zile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca depinde de compania de transport big grin