| hUnTERRRRRR a întrebat:

In cat timp imi trec ciupercile de pe piele daca ma dau cu exoderil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Între 5 și 17 zile depinde de cum sunt

| hUnTERRRRRR explică (pentru Edw08):

Daca beau alcool dupa ce ma dau o sa fie vreo problema oare?

| Edw08 a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Nu are treaba. Alcoolul anulează efectul antibioticelor administrate.