| Lissa1950 a întrebat:

În cât timp pot slabi dacă mănânc doar 500 calorii pe zi dar mănânc și beau ce vreau eu cu condiția de a nu depăși 500 calorii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Te vei îngrășa înapoi după ce revii la a mânca normal, ideea nu ar trebui să fie să slăbești doar, ci și să te poți menține după. Poți leșina în ritmul ăsta...
Dacă tot vrei să calculezi caloriile, mai bine te interesezi despre deficitul caloric.