| AndreiAnonim3 a întrebat:

Salut TPU, dacă mananc max 1100 calorii pe zi cu minim 50g de proteine, cam cate kg as slabi dacă as tine aceasta dieta timp de 1-2 luni?
Vreau sa menționez ca mananc numai sănătos fără dulciuri și fără chestii de genu
Am 1.83 14 ani!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil 2-4 kg pe luna

| Mirel4412 a răspuns:

Nu iti stim genetica corpului tau si nici greutatea(nu ne-ai spus-o). Daca faci sport/sala 3-4 zile pe saptamana ar trebui sa slabesti minim 2-3kg pe luna(presupun ca ai 80 de kg)