| dragalasica a întrebat:

In cati ani iti creste parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Pai creste un cm, un cm jumate pe luna. iar intr-un an, maxim 16 cm. asta depinde de circulatia capilara a fiecaruia
happy

6 răspunsuri:
| n a răspuns:

Daca vrei sa ai un par lung, iti trebuie aproximativ 2 ani happy

| daii a răspuns:

Mie in jumate de an mi-a crescut 10-11 cmthinking Acum depinde de fiecare.

by daiiwinking

| Klara a răspuns:

Mie personal imi creste destul de repede, cam 18 cm pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata viata, dragalasica, vrei sa spui daca il tai in cat timp iti creste, pai cat sa creasca? cati cm? pune si tu niste baremuri, cresterea parului este legata de multe lucruri: factori de stres hormonali minerale credstere (copii adolscenta, la copii creste foarte repede, altfel creste la adult ), vezi? sunt o gramada de fatete in care poti vedea acest subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi creste ff repede parul ca e normal la copiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2 ani fata mea.