| GulDan a întrebat:

Inafara de ulei de richin, cu ce sa ma dau sa-mi creasca sprancenele mai mari?

Ceva sa nu fie periculos dar sa dea rezultate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| GulDan explică:

Ok toti zic ulei de richin dar am auzit ca face rau in contact cu ochiu si va fi inevitabil sa nu imi intre...cred.

| Anna121 a răspuns:

Ulei de masline combinat cu uleiul de ricin este cea mai buna solutie pentru cresterea rapida a sprancenelor. Mai poti incerca si ulei de cocos, sau galbenus de ou.

| Rebecca123 a răspuns:

Buna! Doar uleiul de ricin este eficient in cresterea parului.Nu costa asa de mult si merita.In cateva saptamani, vei avea rezultate bune.

| AlexAlex69 a răspuns:

In general nu este bine sa grabesti cresterea parului, dupa o perioada risti sa fie exagerat de gros firul si de des. Ceva natural as zice ulei de cocos.