| Stelist658 a întrebat:

INtrebare cu raspuns rapid! Taitei sau Orez cu lapte? Voturi si funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Orez cu lapteeeeeee

| BlueEyes a răspuns:

Orez cu lapte

| mynameiselena a răspuns:

Taitei cu lapte sau orez cu lapte si coaja de lamaie happy

| alex_1645 a răspuns:

Taietei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orez cu lapte :p~

| KoRoGirl a răspuns:

Orez cu laptehappy

| sirina_7189 a răspuns:

Taitei

| SiSi13 a răspuns:

Taitei love struck

| andrabaa a răspuns:

Orez cu lapte

| Fuckit a răspuns:

Pai eu as spune taitei cu laptehappy

| alessia2205 a răspuns:

Taitei.laughing