| ღKittyღ a întrebat:

Intrebare pentru fete...cati ani aveati cand va venit ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 :p

| Fallen Angel a răspuns:

Am 13 ani si am menstruatia de mai mult de un an de zile big grin

| Dyingfetus a răspuns:

Ok...laughingPaiii parca vreo 11 ani.
In vacanta de vara, deci nu aveam probleme.

Menstruatia le vine deobiccei fetelor cu varste intre 10-14 ani.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 şi 8 luni. Tu?

| 1235678907452352 a răspuns:

Pai 13sad din nefericire rolling eyes

| TheToxicNightmare a răspuns:

Mie pentru prima oara aveam 10 ani jumate si mi-a venit pe 23 august

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Eu aveam 11 ani si 7 luni nu o sa uit niciodata,
23 februarie... Nu m-a durut absolut deloc!

| Rukhsandra a răspuns:

12 ani.cred

Răspuns utilizator avertizat
| Summer Memories a răspuns:

Buna!

Aveam 12, dar pentru chestiile astea nu exista o varsta. Daca mie mi-a venit devreme la 12 ani, unei prietene i-a venit la 18, deci iti poti imagina happy

Sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12.

| fetitsa de chiocolata... a răspuns:

Buna
mie mi-a venit la 12 ani... dar altora le vine ori mai devreme ori mai tarziu depinde dupa organismul fiecaruia...

| fetita97 a răspuns:

12 jum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11 si 2 zile...Acum un an jumate 13. 12. 08

| opal a răspuns:

Aproapre 12 big grin

| Ana a răspuns:

13 ani.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai mi-a venittongue.la 11 ani in clasa a4a
si acum am 13 tongue
depinde de organizm si de corp
fiecare are formatia altfel
si depinde cat esti de dezvoltatatongue
see yaalove struck

| ellutza a răspuns:

15 ( lu sora mea la 11 ) - deja dadeam de banuit laughing)

| Fvn a răspuns:

11 exact de Craciun tongue

| Shift a răspuns:

11. Exact de ziua mea. :-l
N'o sa uit niciodata cat de speriata eram.rolling on the floor

| alexxa;x a răspuns:

Pai la 13 ani
pe 1. 1. 2009

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

10 ani si 6 luni

| PuяpℓeMusic a răspuns:

13 ani si o luna:d

| marrr a răspuns:

11 si 3 luni

| Aurelia_6050 a răspuns:

12 ani si 6 luni. Pe data de 20 ianuarie 2009 big grin

| Tourniquet a răspuns:

Mi-a venit in 2009 ( Decembrie 22 ).

Aveam 10 ani si 3 luni ( acum tot 10 ani am ), eram asa speriata si... am urlat cand am vazut laughing

A fost o zi in care am tipat intr-una " Sunt domnisoaraaaa! "hee hee.

| ruginiz a răspuns:

Sa inteleg ca nu ti-a venit si esti ingrijorata? 14 ani happy