| ღKittyღ a întrebat:

Intrebare pentru fete...cati ani aveati cand va venit ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
62 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

11 si ceva.

| Tourniquet a răspuns:

Mi-a venit in 2009 ( Decembrie 22 ).

Aveam 10 ani si 3 luni ( acum tot 10 ani am ), eram asa speriata si... am urlat cand am vazut laughing

A fost o zi in care am tipat intr-una " Sunt domnisoaraaaa! "hee hee.

Răspuns utilizator avertizat
| marrr a răspuns:

11 si 3 luni

| Ancutsa a răspuns:

La 11 ani. [ in vacanta de vara ]
tin minte ca eram in Brasov. big grin

| Ramonaaaa a răspuns:

12 anibig grin.

| Ana a răspuns:

13 ani.

| Maria_1984 a răspuns:

11-12!
Nu'mi aduc aminte exact!

| Pinkyyy;x a răspuns:

Pai mi-a venittongue.la 11 ani in clasa a4a
si acum am 13 tongue
depinde de organizm si de corp
fiecare are formatia altfel
si depinde cat esti de dezvoltatatongue
see yaalove struck

| Fallen Angel a răspuns:

Am 13 ani si am menstruatia de mai mult de un an de zile big grin

| Turquoise a răspuns:

La 11 waiting

| PuяpℓeMusic a răspuns:

13 ani si o luna:d

| 1235678907452352 a răspuns:

Pai 13sad din nefericire rolling eyes

| ellutza a răspuns:

15 ( lu sora mea la 11 ) - deja dadeam de banuit laughing)

| Summer Memories a răspuns:

Buna!

Aveam 12, dar pentru chestiile astea nu exista o varsta. Daca mie mi-a venit devreme la 12 ani, unei prietene i-a venit la 18, deci iti poti imagina happy

Sper ca te-am ajutat happy

| Rukhsandra a răspuns:

12 ani.cred

| ruginiz a răspuns:

Sa inteleg ca nu ti-a venit si esti ingrijorata? 14 ani happy

| :X pinky love you :X a răspuns:

14laughing...in feb happy anul asta

| candycane16 a răspuns:

La 12winking

| Fvn a răspuns:

11 exact de Craciun tongue

| Evaa a răspuns:

12-13 ani, cam asa

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

La 10 ani jumate intr-o zii de octombrie acum am 14 "_"
prima data fac eu "mamaaaa, ce e sucu` asta rosu? rolling on the floor"

| fetita97 a răspuns:

12 jum

Răspuns utilizator avertizat
| TheToxicNightmare a răspuns:

Mie pentru prima oara aveam 10 ani jumate si mi-a venit pe 23 august

| Dyingfetus a răspuns:

Ok...laughingPaiii parca vreo 11 ani.
In vacanta de vara, deci nu aveam probleme.

Menstruatia le vine deobiccei fetelor cu varste intre 10-14 ani.happy