| ღKittyღ a întrebat:

Intrebare pentru fete...cati ani aveati cand va venit ciclul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
62 răspunsuri:
| cowaw a răspuns:

Pai aveam 12 ani.

| oxyoxiii a răspuns:

Pai nu siu.inca nu trebuie sa fi ingrijorata.depinde de organismul fiecaruia.inca nu mi-a venit nici mie.mama mea a avut o prietena care i-a venit la 33 de ani si a muri din cauza asta. dar am si o prietena care i-a venit de la 8 ani.are niste probleme akoma.pai un doctor mia spusca normal menstruaia vine de la 10-11 ani happy