| aaaalexa a întrebat:

La cat timp este necesar sa iti intizi parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este un necesar, este un moft al fetelor din ziua de azi.
Placa arde foarte tare părul.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! eu il pun pe sotu meu o data la luna sa imi ia din varfuri, si sunt multumita, iar in februarie de sfantu Toader imi taie un pic mai mult ca asa e obiceiulhappy

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

"sa te indrepti " imi place ca stii romana laughing)

| wwwAnonimawww a răspuns:

La cate grade iti poti intinde parul?happy
Asta ai vrut sa intrebi?straight face
Daca da.depinde de parul fiecaruia.eu de exemplu mi'l indrept la 200.cam asastraight facehappy.dar folosesc multe seruri si ceva sprei de par inainte sa-mi-l intind.pentru a nu mi'l arde.happy