| adse a întrebat:

La facultatea titu maiorescu din bucuresti are si profil de medicina? si cati ani se face la fara frecventa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, are medicina, dar nu se poate face la fara frecventa. Durata studilor la medicina e de 6 ani numai la zi.

| pisi dy a răspuns:

Ai un chef de medicina...asa mi se pare! draga, faci facultatea de medicina ( adica te duci zilnic ) si tot mai ai mult de invatat, de fapt nu stii niciodata totul, inveti zi de zi. si eu si multi colegi de-ai mei, inca citim cate ceva ( un articol, un studiu, ba chiar te mai intorci si la cartile din timpul rezidentiatului sau din facultate ) in fiecare zi. Daca vrei sa faci Medicina, gandeste-te bine ...bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicina la fara frecventa? ar fi culmea asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Este una din puținele facultăți care forma de învățământ este numai la zi, pe o durată de 6 ani de studii.
Da, este.
Mult succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au studi de fara fracventa ci doar la frecventa redusawinking