| Anaconda666 a întrebat:

La voi cum este vremea? La mine este soare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Si la mine este soare sunt 10 grade.

| T0T a răspuns:

La mine are loc un vânt solar și o ploaie stelară.

| untu a răspuns:

In Botosani, este frig de 3 grade Celsius si inourat, putin mai devreme a fost o vreme frumoasa cu soare, dar friguroasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Innorat. 3 grade. Brasov.

| August99 a răspuns:

La mine e innorat

| BogdantheDreamer a răspuns:

Azuga -Zapada insorit - 4 grade.

| Juviia a răspuns:

E frig si innorat, dar nu ploua.

| mbncf a răspuns:

Şi la mine e soare, deşi e puțin friguț.

| TOP10Litera a răspuns:

La noi la Ploieşti este frig dar însorit.

| iasminaa17 a răspuns:

La Timisoara este aiurea e frig dar nici nu ninge nici nimic

| AdrianAdi98 a răspuns:

La mine văd ca este însorit și frig.