| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Loome.am mai pos intrebarea asta...cu scap cat mai repede de semnele care raman de la ciupituri...eu le am pe picioare.si sunt cosmarul vietii mele...[crying].help! spuneti-mi va rog o solutie ca sa-mi treaca blesematele astea de semne...[crying]...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciprian271 a răspuns:

Usor. Pare ciudat, dar nu cred ca-ti mai vei minca micul dejun dupa ce-ti voi spune. Pune 10 oua si amestecale intr-un ligean cu apa calda cam de 45 grade si intra cu picioarele in el. Ouale sunt o mare sursa de proteine care iti reface pielea la starea initiala.

5 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Incearca cu vitamina A de la farmacie. big grin

| kathessa a răspuns:

Galbenelele am inteles ca ajuta si pentru vinatai. nu vitamina A, arde! Sau mixtura mentolata de la farmacie!

| spiritul a răspuns:

Bagi in seama orice nimic... cine sta sa iti vada tie ciupiturile alea?

| eek a răspuns:

Pai.presupun ca e vb de piscaturile de tantari? daca e asa.foloseste in ficare zi spray auton sau off.sunt foarte eficiente. te dai cu ele pe piele si nu te mai pisca niciun tantar...si cele pe care le ai deja.asteapta sa ti treaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bronzeaza-te, artificial sau natural.