| anonim_4396 a întrebat:

Mă doare groaznic maseaua.Aceasta este cariata si are o bucata din ea iesita, unde acolo creste carne.Ce am la masea? Ce pot să fac? Nu mai pot de durere...iau pastile, dar ori mă doare in continuare ori peste 2 zile din nou incepe durerea.M-as duce la stomatolog, dar 1)imi este frica si 2)este chestia asta cu virusul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la spitalul judetean, la secția de urgente! Au stomatolog non stop acolo

| JicaContra a răspuns:

Ai doua solutii mari si late:
1. MORI DRACU' DE DURERE!
2. mergi la urgente stomatologice (cu tot cu virusul)
ce alegi?!?