| DrMeow a întrebat:

Ma doare tare de tot stomacul! Ce sa fac? Vreau ceva remedii naturale happyMs MULT happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| InoKo a răspuns:

O lingura de ulei de masline, sau o lingura de suc de aloe.

| alexa88 a răspuns:

Ceai de sunatoare, lactate, banane(*nu citrice) si paine integrala.Sanatate!

| DoarImpreuna a răspuns:

Prima data fa un consult sa stii care e problema. Dupa aceea decide impreuna cu un medic ce e de facut. Probabil trebuie sa iti schimbi stilul de viata, sa scapi de stres sau cine mai stie de unde poate veni durerea.

| MoRtY a răspuns:

Oki pai pune 2 lingurite de miere intr-o canuta si stoarce o lamaie... le amesteci si o beismug

| ellapyssy a răspuns:

Un ceai de musetel sau menta sau izma. face minuni.bafta

| SciMMy a răspuns:

Ceaiul de musetel
Bananele