| Andreeamiruna67 a întrebat:

Ma ustura cand urinez și câteodată curge sânge. Nu sunt câteva metode sa scap acasă? La spital nu cred ca se primește de când cu covid.
Vreau doar sa știu cum sa scap mai rapid.
Am doar 14 ani, vreau sa știu și de ce am ajuns sa am aceasta infecție.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă curge uneori sânge, este grav. Acum cabinetele medicale te primesc pentru consult și analize.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum spanac sa nu te primească cand tu urinezi sange?

| Andreeamiruna67 explică (pentru suntserios):

A mai fost și fratele mai la spital si au spus ca primesc doar pe cei cu urgente

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Andreeamiruna67):

Ti se pare ca urinatul cu sange nu e o urgenta?

| Andreeamiruna67 explică (pentru suntserios):

Nu urinez mereu asa.

| Sofer a răspuns:

Cu asa urgenta. Trebuie sa te primească.