| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Mama lucreaza intr-un mediu cu mult praf, mai exact intr-o fabrica de hartie igienica. Din cauza asta a facut pe fata o iritatie foarte urata. Ce poate face pentru a calma iritatia? Ce produse ii puteti recomanda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Spune-i mamei tale sa consulte un dermatolog

| BiuL a răspuns:

Sa consulte un dermatolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi ii recomandam sa mearga la un medic dermatolog pentru ca el stie ce trebuie sa-i dea, iritatiile sunt de mai multe tipuri, medicul le cunoaste, el stie tratamentul potrivit

| giony54 a răspuns:

Poate sa fie o alergie la praf si se trateaza cu Noni Organic tamponat pe fata si baut 3capace pe zi, se poate comanda aici : http://www.mypurnutrition.com/produse/.Nu are efect secundar pentru ca este naturist.

| AlexRv a răspuns:

Buna!

Spune-i mamei tale ca trebuie sa consulte medicul, și sa evite aplicarea oricărei substanțe pentru a nu-i rămâne urme. Multa grija!

| cuichicichi a răspuns:

Sa se prezinde la un medic pote fi o intoxicatie ceva si mamei mele i s-a intamplat acelasi lucru pe fata si a facut injecti si ia trecut