| laviniicka a întrebat:

Mananc cam 2 inghetate pe zi ca sa fac ca sa nu raesc mentionez ca in 5 zile plec in tabara si nu vreau sa plec racita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IlegalSmile a răspuns:

Simplu nu mai manca inghetatewinking baga'te pe fructe, legume ceva sanatos happy
Bafta!

9 răspunsuri:
| Aisha a răspuns:

Depinde de cat de sensibila esti. U stii mai bine big grinbig grin:. Daca mananci doua nu e atat de grav. Da cand le mananci nu te grabi, daca nu vrei sa racesti.

| birdie14 a răspuns:

Pai,sincer cred ca nu ar trebui sa manaci atat de multa inghrtata, dar o solutie ar fi ca dupa ce iti cumperi inghetata, sa o lasi putin sa se "raceasca"apoi sa o mananci.
Bafta!

| Ionela256 a răspuns:

Nu mai manca inghetata.Lollaughingrolling on the floor

| haifisch a răspuns:

Sa le mananci incet.hee hee

| opacatoasa a răspuns:

Nu mai mănânci îngheţată.

| Iiiiioana a răspuns:

Pai nu mai manca inghetata deocamdata! tongue
de obicei nu racesti daca mananci inghetata incet, fara sa te grabesti si sa o inghiti big grin daca mananci doua pe zi, stai relaxo ca nu patesti nimic tongue
sau: las-o sa se topeasca si mananc-o apoi! rolling on the floor

| stupid a răspuns:

Nu mai manca inghetata pana pleci in tabara, cand ajungi acolo mananci si tu pentru zilele pierdute si gata. SIMPLU!

| laviniicka explică:

Va rog please

| laviniicka explică:

Ms la toti