| Sorin9y78 a întrebat:

Mananca la fel dar au sangele diferit; el deschis la culoare ea inchis care sa fie cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca hemoglobina este cea care da culoarea sangelui si ea difera de la organism la organism si mai ales intre femei si barbati.

| dullcat a răspuns:

Asta puteti afla doar in urma unor analize serioase.

| KovacsB a răspuns:

Tu de la hemorizi ea de la ciclu?

| Rika2019 a răspuns:

Poate fi sangele ingrosat cand e mai inchis la culoare. https://suntmamica.com/......-din-corp/