| Vernusio a întrebat:

MemoPlus sau Bilomag Forte chiar ajuta? A incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cati ani ai si la ce sa te ajute? Dca tu nu ai invatat nimic toata viata nu te astepta sa iei o pastila si sa ai memorie fotografica, nu o sa se intample, memoria trebuie exersata, nu indopata cu medicamente, ca nu o sa aiba niciun efect.

| Alll3x a răspuns:

Biomag-Forte iti recomand deoarece foloseste si mama si o ajuta chiar mult. (Sper ca te-am ajutat. o zi frumoasa )

| JackTD a răspuns:

Mama foloseste Biomag forte- zice ca o ajuta...
Atunci pe el il recomand