| Monyyyyy a întrebat:

Mi-a întârziat ciclu 2 zile, nu am avut relații sexuale dar este ciudat ca nu prea am dureri și nu stiu dacă a veni.Cat de mult va întârziat? Cel mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

3 luni happy Eu am si niste probleme medicale. Si familia mea mereu se speria ca am ramas insarcinata dar nici nu am intretinut relatii sexuale niciodata...Eu sunt ok cand nu imi vine Ma simt mai libera, fara durere...chiar daca nu e sanatos rolling on the floor

| lilith16 a răspuns:

Daca nu ai avut relaţii sexuale de ce stresezi atât pentru cand iti vine? serios am mai vazut pe aici gravide virgine ca nu le-a venit ciclul, doamne frateee plus ca de unde sa ghicim noi cand iti vine tie menstruatia?

| christine99 a răspuns:

Vine, stai linistita.

| Adry05 a răspuns:

Lol sunt 2 amărâte de zile, dacă la atât te panichezi CÂND NICI N-AI AVUT CONTACT ce faci dacă te sare o lună de exemplu? că se mai poate întâmpla. O lună dacă te sare nu e problemă, îngrijorător e de la 2 luni în sus