| ioanna96 a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia cu cateva zile si sani mei sunt tari...nu stiu de ce...
nu am intretinut niciodata relatii sexuale...si mi`e frica pentru ca nu stiu dc nu imi vinecrying

Răspuns Câştigător
| anutsaa a răspuns:

Nu e nicio problemă, nu e nimic din cauza căruia să îţi faci probleme. Stai liniştită, e normal să îţi întârzie. Tu fii doar precaută şi puneţi absorbantul. Aşteaptă, că nu va mai întârzia mult. Şi la mine se întâmplă la fel, de multe ori vine şi cu o săptămână mai devreme, dar nu îmi fac griji, pentru că este ceva normal. Sper că te-am ajutat. Fundă?

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! nu cred ca este nicio problema grava si mie mi-a intarziat de multe ori menstruatia. Din cate stiu eu trebuie sa treaca un timp pentru ca menstruatia sa se reguleze. Mai bine ai vorbi cu mama ta sigur ea te poate sfatui mai bine. Succes

| Sოﺁℓε a răspuns:

Vai nu te ingrijora mie mi-a intarziat si luni laughingsi e normal pana se regleaza oh go on daca nu ai avut nici o relatie de ce iti e frica? o sa-ti vina happy
bye, bye

| alessia a răspuns:

Stai linistita nu e nimic. si mie mi-a intarziat si mai mult.asteapta te poate vine de acumlaughing

| Anakatsu a răspuns:

Te-o fi tras curentu si oi fi ramas insarcinata se mai intampla laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi-a venit 3 luni totul este OK