| Diana21d a întrebat:

Mi-am stors un cos care era putin mai sus de buza superioara si instant mi-a amortit si mi s-a umflat o parte de buza. Nu s-a drsumflat peste noapte si nu stiu ce sa fac. Buza este carnoasa si inestetica, nu ma doare dar este foarte deranjant.
Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Dacă a fost un simplu coș ti se va trage acea umflatura. Pune niste pasta de dinti pe ea.