| uNNe a întrebat:

Mi s-a umflat o parte din buza de sus in dreapta, rau s-a umflat ...am si 2 cosuri unu fix acolo si unul langa nas.mama l-a stors pe ala de langa nas si a iesit sange dar buza e tot mai umflata, in afara sa ma duc la doctor ce sugerati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

Daca te ustura ar putea fi herpes, in cazul asta pune otet, iar daca nu e herpes si e de la cosuri trebuie sa le lasi in pace... succes

| nbghgkj a răspuns:

De cand e umflata?

| uNNe explică (pentru nbghgkj):

De azi dimineata ieri doar ma durea.

| nbghgkj a răspuns:

Da-le pace, o sa le mai ai vreo 2 zile din pacate