| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Deci in primavara am avut un cos sub nas intre buza superioara si nas. L-am stors cand era copt, insa de 5 ani inca am ceva alb acolo nu stiu ce e si cand il zgariu ma doare. Ce sa fac ca sa dispara? E un fel de neg...

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Poti incerca un amestec de diferite faini care le gasesti la plafar amestecate cu un ceai de cimbrisor...stiu ca o faina trebuie sa fie crem si din cate stiu sa se amestece cu ghimbirul! o foloseste mama pentru asa ceva, dar nu stiu sa-ti dau multe detalii