| Pamerise a întrebat:

Mixtura mentolata ajuta la cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce fel de cosuri si ce varsta ai.
Daca cosurile iti apar pe fata si esti de varsta adolescentei, atunci cel mai bun remediu este o cura cu DROJDIE proaspata. Cauta in raspunsurile TPU, am descris metoda de multe ori. happy

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Remediul acesta nu prea ajuta, nu e decat ca so in cazul albusului de ou pentru puncte negre, mici rezultate.