| eduard1029 a întrebat:

Musc din limba cu dintii din partea stanga si partea dreapta este o problema? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ancuta7878 a răspuns:

Nu e nici o problema. si prietena mea e asa. a mers la doctor si a zis ca e omenesc. kiss stei linistit

| WiPi a răspuns:

Nervi,stres,oboseala... tongue

| Mikiidutsaa a răspuns:

De ce faci asta? Incearca sa te controlezi, ai grija de tine, iti poti creea singur probleme! Opreste'te la timp, pana nu e prea tarziu.winking
Se poate face cancer de la chestii din astea, daca musti de mai multe ori in acelasi loc!

Ai grija ce faci in continuare.