| wolder a întrebat:

Niste pastile bune de memorie?
care chiar au dat rezultate la voi...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lecitita,memo plus

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Incerca Memo Plus.
Pa, numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca Memo Plus.
Te pup!

| Trynda a răspuns:

Memo+. Dar nu prea cred in pastilele astea. Stiintific nu e dovedit ca ar imbunatati memoria. Incerca sa-ti "ascuti" memoria cu exercitii speciale. Gen jocuri de logica.

| guardian18angel a răspuns:

Memo+ a dat rezultate la mine. Atata tot ca nu imediat happy nu exista pastila sau leac care sa-ti faca memoria brici in cateva zile. Am luat timp de vreo 3 saptamani cam 2 pe zi, si m-a ajutat mult la examenul teoretic de conducere. Am invatat aproximativ 1470 de intrebari posibile pe de rost :p si am luat examenul cu 26/26.

Bafta!