| rebeioana00 a întrebat:

O sa caut singura solutii.O sa ma rog la Dumnezeu si sper sa se rezolve problema! Sper sa ne ajute!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa dea domnu sa ne ajute pe toti, dar ce necaz ai? se poate sa il stim si noi? daca nu in privat poate ai mai multa libertate.
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

De acord.Si care este intrebarea?

| Lynna a răspuns:

Buna. Care este problema? Cum te putem ajuta?

| pietrean a răspuns:

Solutii,la ce?
Cum spui tu:daca o sa crezi ca Dumnezeu o sa te ajute sa-ti rezolvi problemele, tare te mai inseli.TU SINGURA POTI SA-TI REZOLVI PREBLEMELE, AVAND INCREDERE IN TINE, IN GANDIREA TA! Traind cu speranta, ca al de sus o sa te ajute...E doar o himera!

| thegeaba a răspuns:

Amin.