| skyshy a întrebat:

Oare cremele pentru marirea sanilor chiar functioneaza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Mai sincer nici eu nu credeam, dar o fata a folosit Clincal bust si i-au mai crescut putin sanii. Cred ca depinde si de organism, nu stiu. Ai putea sa incerci daca chiar tii neaparat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toate prostiile.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aţi VREA voi să "funcţioneze"!

Singura soluţie ( exceptând implantul cu silicon ) este să ai RĂBDARE!
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" din partea maternă ).

Toate cele bune!

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/1e0N7Bl.jpg

http://i.imgur.com/2q6KoEi.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt povesti.

| FunkeyFresh a răspuns:

Nu, sunt doar niste minciuni.Dar poti incerca cu grasimea de porc, a incercat iubita mea, face minuni, pe bune!