| MamaOmida69 a întrebat:

Omleta si cartofii prajiti ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnnyXoxo a răspuns:

Da'. sad din pacate ingrasa. happy decat sa mananci ompleta mai bine mananci un ou fiert si decat caretofi prajiti mai bine fierti sau la cuptor. :* si vinetele cu maioneza ingrasa. straight face 2 feli de paine cu vinete cu maioneza este echivalentu' a unui kg de cartofi.

sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au destule calorii.
Pa, pa.

| Esperança a răspuns:

Logic! Mai bine iti faci cartofi fierti cu un ou tot fiert... putina sare, patrunjel si alte verdeturi (daca iti place) peste cartofi si au un gust superwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Ionait a răspuns:

Da. Absolut orice este prajit sau gatit in ulei ingrasa.

| DeathTheKid a răspuns:

Tu ce crezi?laughingmai nu zic nimic, este ok sa mananci uneori, insa nu in fiecare zi cum fac uniilaughing

| MamaOmida69 explică:

Deci, mai bine mancare fiarta decat prajita?happy

| Confuz a răspuns:

Da