| NakGeorge a întrebat:

Paharul cu apa si zeama de lamaie dimineata pe stomacul gol. Asta aud si citesc peste tot pe unde caut despre metode de slabit si despre stil de viata sanatos.

Intrebarea mea este, zeama aia de lamaie, aciditatea din ea pe stomacul gol nu poate sa produca mai mult rau prin dureri sau arsuri gastrice, ulcere sau mai stiu eu ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

O prostie.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Este c alea sigura inspre un ULCER GASTRIC!