| SecretKiss a întrebat:

Pe cine pot contacta pentru un casting pentru un film sau reclama? Cum pot lua legatura cu persoana respectiva? De preferat in bucuresti sau in prahova...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| sereje a răspuns:

Buna, reprezint www.twistmedia.ro. Ne poti trimite ceva-ul tau insotit de 3 poze - portret, lateral total si fata total pe adresa stroaca@gmail.com

| potzo a răspuns:

Datele de contact ale agentiei pot fi gasite pe pagina www.twistmedia.ro.
Sereje nu reprezinta agentia Twist Media Casting.