| lorenmorgan a întrebat:

Pe mini si din urma pe picioare am multe cosuri mici cum sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RobertAlexandru65 a răspuns:

Nu le rupe ca te vei umple peste tot cu ele. Lasale natural sa dispara. Daca ai mai mari pune iod ca ajuta. Multi gresesc si spun ca mai bine le rup ca sa nu se vada. E complet gresit! Si eu am avut foarte multe dar in timp au inceput sa dispara. E ceva firesc, nu esti singura care are. Nu lua decizii care mai tarziu le vei regreta.