| NonimOo a întrebat:

Pentru copii de 15 ani de cite ori pe zi se da Cipla ibuprofen 400?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

Pai intreaba la o farmacie, uitate pe prospect.Sa intrebi pe un site nu este cea mai sigura metoda

| ღMyrunaღ a răspuns:

De 2/3 ori depinde cat de energic e...