| liviu23 a întrebat:

Poate ma ajuta cineva cu un studiu de caz de hemiplegie (cercetare nursing)sau sa-mi spuna unde as putea sa gasesc asa ceva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gasesti zeci de pacienti in clinicile de neurologie. Daca te duci si rogi personalul sa te ajute, sigur iti vor da voie sa te uiti in foaie, sa examinezi pacientul si sa participi la ingrijirea lui. Cred ca in maxim o saptamana vei aduna toate datele necesare studiului tau de caz.