| iHeartKpop a întrebat:

Pot gasi la plafar urmatoarele chestii:
Aloe sau radacina de gentiana galbena
Smirna
Sofran
Camfor natural
Radacina de rubarba
Radacina de curcuma alba sau ghimbir
Rasina de frasin
Opiu venetian
Radacina de turta
Radacina de angelina?
In cantitati mai mici daca se poate...
Fara raspunsuri care nu raspund la intrebare

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| bulin a răspuns:

Da poti gasi la plafar sofran smirna aloe dar restul nu stiu sa iti zic