| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa invat o altfel de medicina una mai adevarata si mai spirituala citind cartile lui Medical Medium Antony Wiliam? Pe mine chiar ma atrage conceptul lui adică noțiunea de Medical Mediu și chiar cred in ciuda a ce zic unii care se bazeaza doar pe stiinta ca exista paranormal,supranatural,Dumnezeu, Sursa etc.
Ce e interesant la Antony, la Mediumuul Medical acesta este ca a scris în carti di a dezvăluit care sunt adevăratele cauze ale bolilor cronice și câteva s-au și adeverit pe parcurs sau sunt in curs de adeverire.Sunt mii de oameni care susțin ca au fost vindecați cu ajutorul protocoalelor scrise în cartile lui și mulți vin și cu dovezi clare:poze etc)
Si deci întreb oare merita sa mergi pe calea lui adică sa respecți stilul lui recomandat de viata și sa înveți medicina lui? Pare promițător, nici nu știu ce sa fac.Voi ce ziceți?
Oare ma pot vindeca de depresie și anxietate cu ajutorul Medical Medium?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Vrei sa te vindeci de depresie si anxietate? Alimentatie, miscare, odihna! Asta e sfinta treime!

| Hyperion7 a răspuns:

Daca te atrage conceptul, învață.
Nu știu să îți zic daca te vindeci sau nu de depresie și anxietate, dar macar încearcă și vezi ce iese
Bafta!