| IonelAlexandru1500 a întrebat:

Pot practica inotul daca am varice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Varicele nu au nicio legatura cu mobilitatea ori capacitatea de a practica vreun sport! Poti sa practici linistit!

3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna ziua! Da, este chiar indicat. Gasiti aici si ale sfaturi pe care ar trebui sa le urmati daca aveti varice hidrostatice http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-vene-varicoase
Multa sanatate!

| IMC90 a răspuns:

Da, poti

| Rockart a răspuns:

Evident,de ce nu?