Poti sa faci operatie de micsorare a sanilor daca esti minora?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Este de preferat si recomandat dupa incheierea perioadei cresterii. Poti face inainte de incheiere daca este o urgenta medicala.

| Andreeush a răspuns:

Fără acordul părinților nu ai ce să faci.

| Panamax a răspuns:

Dupa ce-i micsorezi o sa intalnesti numai baieti care ii vor mari.

| Raducons a răspuns:

Se poate face, dar este de preferat sa fii la dezvoltarea maxima, si sa ai acordul parintilor

| EsteriaX a răspuns:

Atata timp cat ai acordul parintilor, da.

| Anonim200002 a răspuns:

Nu. Din păcate nu se poate. Dar nu ai de ce sa vrei asta. Altele întreabă dacă și pot mări. Asta e o calitate, nu un defect. Invata sa te iubești!❤️