| dolyan a întrebat:

Prietena mea a slabit mult intr-o perioada scurta. sanii ei si-au pierdut fermitatea, sunt practic "pungi goale" ce poate face macar sa aiba un aspect mai plin. si nu push-up, in pat nu stam cu sutien... multumesc. Astept raspunsuri PERTINENTE si serioase bazarii sa se abtina. mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Daca dispune de bani poate face operatia de lifting mamar! Cea mai ieftina metoda ar fi sa se ingrase la loc, cred ca si-ar mai reveni.

| katy a răspuns:

Exercitii pentru piept, daca nu are gantere poate le poate inlocui cu 2 sticle de apa si pe youtube gaseste o multime de clip-uri.am sa te ajut cu un mic start http://www.youtube.com/......p?/results

evenso
| evenso a răspuns:

Sa puna kilogramele inapoi si sport in acest timp, se stie ca dupa ce slabeste o fata sanii "sufera" cel mai mult.

| ralusycretz a răspuns:

Sa faca exercitii pentru sani. altceva nu e de facut fara bani. mai multe detalii aici:
http://www.cursurigratuite.ro/capitol/51/7_Exercitii_pentru_sani.html

| giulia890 a răspuns:

Nu trebuie sa se ingrase la loc.Trebuie doar sa faca niste exercitii pentru intarirea musculaturii pieptului. Flotarile sunt cele mai indicate

| Andrei07565486 a răspuns:

Cateva vitamine, i-ar putea da "stralucire" sanilor, iti pot spune din experienta ca si prietena mea a facut la fel, a slabit exagerat de mult, era o scandura si nu mi-a placut nici mi-a nici ei, asa ca a mancat pana si-a revenit la forma ei :X:XX:X, si un program de mese regulate,