| cosmin_3603 a întrebat:

Pt baietibig grin voi ce balsam folositi ca sa nu va mai iritati dupa ce va barbieriti? Sau ce faceti ca sanu va iritati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Il secondez pe costymaximus. e relativ scump, dar tine foarte mult.

| anka a răspuns:

Adidas Dinamic Pulse

| Bacemi a răspuns:

Balsamul după ras NIVEA FOR MEN Extreme Comfort. Niciodata nu am probleme cu el.

| Bacemi a răspuns:

@Abh, ai dreptate. Costa intre 25 si 30 de RON dar merita fiecare banut, zic eu. Eu am dat 27, 8 lei daca imi aduc bine aminte.

| cretzufinish a răspuns:

Nu sunt baiat dar iubitului meu i-am luat setul asta
http://www.catchoftheday.com.au/images//nivea_shave/nivea_main.jpg care contine si aftershave balsam si pot sa zic ca nu apare nici o iritatie sau fire pe sub piele de la el. Deci e testat si de mine intr-un fel :>

| Vizitiul a răspuns:

Eu mi-am luat de ceva vreme un set adidas care cuprinde si o lotiune, dupa fiecare barbierit folosesc lotiunea, nu mi-a aparut nici un fel de iritatie.

| costymaximus a răspuns:

Folosesc Nivea for men after shave midler balsam

regis
| regis a răspuns:

Tot Nivea, dar nu stiu cum se cheama mai departe. Ma deranjeaza insa ca dupa cateva ore daca te freci pe obraz se aduna ca jegul. Accept asta in schimbul faptului ca oricat as transpira nu ma irit, spre deosebire de multe alte produse testate.

| Mefisto23 a răspuns:

Niveawinking

| Sniper a răspuns:

La fel si eu. Tot Nivea for Men.