| syjey a întrebat:

Raman semne dupa ce rup bubele de la varicela? daca da cum le pot sterge, sunt ceva creme, ceai etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Raman gauri adanci in piele, gauri pe care nici o crema nu le mai poate repara.Asa ca, nu scarpina bubitele.

| мαddยtรรα a răspuns:

Daa! nOrmalwinking.
nu se pot sterge.happy.
nu exista nimic ca sa le stergi.

| Andruta a răspuns:

Da raman, si sunt foarte urate:-s
eu nu am folosit nimic mi-au trecut singure in 4-5 luni.
dar fooseste bepanten e foarte bunwinking
in 3-4 zile iti trec;-

| eu_5690 a răspuns:

Da raman un fel de cicatrici, mai bine lasale si nu te scarpina

| dulcik007 a răspuns:

Dap.raman cicatrici. crede-ma ca am facut si eu prostia asta