| csaryus a întrebat:

RAPID va rog, ce recomandati anti-balonare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Mananca fructe si bea apa dupa, fa miscare.Ca medicament ai putea lua si Debridat pastile de 3 ori pe zi.

| Dj Boalca a răspuns:

Activia

| Christina a răspuns:

Http://www.unica.ro/......6639.html. un articol foarte interesant, gasesti si metode naturiste si din farmacii :)

| csaryus explică:

Aveam nevoie de ceva rapid... pana la urma am gasit, leustean(crud sau ceai) sau busuioc(ceai). Multumesc oricum tuturor celor care au incercat sa ma ajute.