| Zamfir_Bogdan_1996 a întrebat:

Recent am vazut o dunga galbena care porneste din spatele cerului gurii si merge in jos, insa nu e mereu vizibila. De asemenea ganglionii au pete albe. E puroi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnneHaHa a răspuns:

Posibil sa fie.cel mai bine ar fi sa ceri sfatul unui medic.