| AnonimBoy1999 a întrebat:

Sal tpu...Am o problema
Imi pute respiratia rau...ma spal pe dinti de 3 ori pe zi vreo 10 minute dau cu ata dentara, mananc vreo 5 pachete de gume orbit pe zi si cu guma in gura imi mirose respiratia...
Dc? o solutie? Va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| karlaa a răspuns:

Ceea ce ai tu e de la stomac fa-ti analize sau o ecografie generala

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Se poate sa ai o infectie cu Helicobacter Pilori sau carii dentare.

Răspuns utilizator avertizat
| Cîrciu_Alexandra_1990 a răspuns:

Buna! Cea mai buna solutie ar fi sa vizitezi un stomatolog, cat de repede poti.