| JustAKid_1316 a întrebat:

Deci azi parca mi s-a infundat ceva la inima (ca si atunci cand iti ramane mancarea la nivelul pieptului )apoi mi-am revenit insa cu o durere de cam 3 sec...au trecut ceva ore si acum ma inteapa inima cand respir si ma doare in partea dreapta langa abdomen! ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Belciu a răspuns:

Sa fie inima sau vezica biliara? Atentie la colesterolul crescut. Incearca Paducel cu troscot si coada calului pentru intarirea inimii, ulei de usturoi pentru desfundarea vaselor de sange, lamaie pentru prevenirea formarii trombilor si mergi la ecograf pentru pietre la vezica biliara. Daca esti copil e cam ciudat. Pietrele de vezica biliara sunt formate din colesterol.

4 răspunsuri:
| dentartes a răspuns:

Poate fi si de la lipsa de calciu, magneziu plus ceva oboseala. oricum daca ti se mai intampla mergi la medic

| Archy37 a răspuns:

Doar un sfat:daca fumezi lasa-l urgent, daca nu...atunci poate fi din lipsa de aktivitate, miskate mai mult, praktika vreun sport! E vorba de vreo maladie de gen kardio vaskular banuiesk.

| PTL a răspuns:

Ti s-a intamplat asta pentru ca ai facut efort :p
Stai in pat si odihnestete happy Iti va trece :*

| JustAKid_1316 explică:

Am uitat sa precizez ca eu am de cand eram mic ceva la inima(imi bate putin mai tare decat noemal)si merg la fotbal aproximativ 7 ore pe saptamana, a da si nu fumez